KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14176452
nr 1417 6452
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad KL. Akvarell, bildmått: 13x19cm, yttermått inklusive ram: 27x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:25:37
6/9 19:14:44